06 29 07 53 79
KvK: 87719592
Bank: NL48 RABO 0159 9860 44
Cacaokade 3, Helmond
info@communiteers.nl
Copyright © 2023 Communiteers.
Alle rechten voorbehouden.
Het klinkt misschien stoer, maar we hebben het kei druk met online de aandacht verdienen voor onze opdrachtgevers. Dus we kunnen wel wat hulp gebruiken.
Oftewel, een ervaren online marketeer die durft te doen en ambitie heeft om te groeien naar een online marketing functie met leidinggevende taken. Heb jij een flink aantal jaren online marketingervaring en ben je op zoek naar een volgende stap?
Mooi, lees dan vooral even verder!
Jouw werkgeluk staat centraal bij Communiteers. Daarom mag je van ons het volgende verwachten:
Als senior online marketeer help je in eerste instantie jouw opdrachtgevers met hun online en social media marketing. Dit zijn erg verschillende soorten bedrijven en organisaties, met ook diverse hulpvragen. Van recruitment tot gedragsverandering. Van non-profits tot vastgoedorganisaties. Concreet houdt dit in dat jij voor jouw opdrachtgevers, op basis van een plan van aanpak, onder andere aan de slag gaat met:
Daarnaast is coaching van opdrachtgevers ook een belangrijk deel van je werkzaamheden. Je zult dus veel persoonlijk contact hebben met opdrachtgevers die graag zelf de touwtjes in handen hebben, maar daar wel wat hulp bij kunnen gebruiken.
Ten tweede bestaat deze functie als senior online marketeer ook uit een leidinggevend deel. Omdat dit een nieuwe rol is binnen het team is dit iets waar we samen nog verder invulling aan geven.
Je bent perfect voor deze baan wanneer jij:
En daarnaast het volgende meebrengt:
Wij zijn Communiteers. Community marketeers dus. Wij halen de marketingwaarde uit communities door online de aandacht te verdienen! Klinkt vaag, is het niet. Met goede waardevolle content maken wij het verschil voor onze opdrachtgevers. Verleiden voordat we verkopen.
Vanuit Helmond werken wij voor opdrachtgevers in heel Zuidoost-Nederland, van gemeenten tot zorginstellingen en van scholen tot de technische industrie. Vaak bieden we totale ontzorging op het gebied van online/social media marketing, maar we doen ook coaching aan opdrachtgevers die zelf al veel online doen. Daarnaast maken we creatieve content zoals video’s en animaties en geven we workshops en inspiratiesessies.
Als senior online marketeer maak je deel uit van ons gevarieerde team van projectmanagers, adviseurs en creatieve marketeers. Ons ontbreekt het niet aan enthousiasme, Brabantse gezelligheid en betrokkenheid. Zowel bij elkaar als bij onze opdrachtgevers, waar we graag ‘als collega’ gezien worden. En door ons kleine team kennen we elkaar ook goed, wat vaak bij teamuitjes wel van pas komt…
Ben je ervan overtuigd dat deze functie bij je past? En kijk je ernaar uit om bij Communiteers eindelijk op je plek te zitten en interessante dingen te doen? Mail dan je motivatie en cv (in een vorm die bij jou past) naar info@communiteers.nl ter attentie van Bas of vul het contactformulier hieronder in. Bas belt je graag eens om kennis te maken.
Voor meer informatie mag je Bas ook bellen: 06 29 07 53 79 of stuur een WhatsApp bericht.
Copyright © 2023 Communiteers.
Alle rechten voorbehouden.